לאחר שנים בהן סבלתי מגלי חום בעיקר בלילה והיה לי קשה לישון לילות שלמים ברציפות התחלתי לקחת פמארל ריצ'אר. לראשונה מזה תקופה ארוכה ישנתי בלי להתעורר כל הלילה! זה משפיע על היום שאחרי בצורה מדהימה!

חזרתי לישון בצורה נורמלית!
מאז שהתחלתי לקחת פמארל אני מרגישה הרבה יותר טוב.
חזרתי לישון שוב כמו שצריך ואני מרגישה חיונית ואנרגטית יותר.

מאז שאני לוקחת פמארל ריצ'אר אני לא סובלת יותר מגלי חום. התחלתי לקחת בעקבות חברה שמרוצה מהמוצר ואני חייבת להגיד שאני מאוד מרוצה מהתוצאות. גלי החום שלי נעלמו ואני יכולה לישון טוב יותר בלילה בלי לשנות את הטמפרטורה במזגן 20 פעמים בלילה.

התחלתי לצרוך פמארל רג'וב בעקבות המלצה בקבוצת פייסבוק. אני חייבת להגיד שההרגשה הפנימית שלי השתנתה לחלוטין. המחזור החודשי שלי קיים אך לא סדיר ועד שהתחלתי להשתמש בפמארל הרגשתי כאילו אני בקדם מחזור קבוע העצבים, מצבי הרוח…הכל עבר.

בתקופת גיל המעבר השתמשתי בפמארל שעבד מעולה. אני שמחה לבשר שגם הפמארל הכתום שומר עלי חיונית ופעילה למרות שאני אחרי גיל המעבר. ממש מומלץ.

פמארל שינה את חיי, ממש כך!!!!!!!!!!!! שנים סבלתי מבעיות שינה למעשה מאז גיל 44 אני הולכת לישון עייפה אך מתעוררת בארבע עירנית ומאז לא מצליחה לישון. רופאים טענו שמדובר בלחץ מה שלא הרגשתי.

כמו כן סבלתי מחום פנימי ואפילו מבעיות בבלוטת התריס. מאז ספטמבר התחלתי את פמארל לקח בערך שלושה שבועות עד שהרגשתי שינוי. ומאז מיום ליום יותר טוב. לא חם לי יותר. אני ישנה נהדר אחרי שנים ללא שינה רצופה

בשבילי החבילה הכתומה המשלבת בריאות העצם היא הטובה היותר.

אני מודה לכם על התוסף המדהים הזה שמאפשר לי שיפור הן בשינה והן בדיקות הדם הראו שיפור עצום בתפקוד בלוטת התריס כפי הנראה בגלל האיזון ההורמנלי.

אני אמשיך לצרוך את המוצרים ושמחה מאד שהגעתי אליהם במקום אל ההורמונים הסינטטיים שלא עשו לי טוב

תודה רבה

הדר גבעתיים בת 48

הצלתם אותי מתחושות גלי חום נוראיות בלילות ובמשך היום

לוקחת פמארל כבר שנה וחצי, פשוט החזיר לי את איכות החיים בחזרה, בעיקר השינה וגלי החום

מומלץ בטרוף, בוודאות ללא הורמונים בכלל, כדוריי פלא שפשוט מחזירים חזרה את האכות חיים. לא יכולתי לבקש מתנה יותר טובה מזאת כמה שזה נשמע מצחיק. מקסימום הפסדתן כמה שקלים על הכדורים במקום לקנות עוד חולצה יפה שמתחתיה ההרגשה הלא נעימה תישאר. בהצלחה🌹
בנות, מצאתי! בת 49 – לאחרונה חווה שינויים במחזור, במצבי הרוח ובהרגשה הכללית. לוקחת פרמאל רג'וב כבר החודש השני ומרגישה בתוצאות. המחזור הפך לסדיר מעט יותר, מצב הרוח השתפר. גם העור נראה יותר זוהר. אני חושבת שההרגשה היא אינדיבידואלית, אך כדאי לנסות לפני שפונים לטיפול הורמונלי. ממליצה

חודש וחצי של נסיון עם הקופסא הורודה לגיל 50 פלוס. חזרתי לישון בלילות אחרי מעל שנתיים שלא ישנתי לילה שלם. אני כבר לא מתעוררת בשתיים, שלוש ונשארת ערה בלי אפשרות להרדם שוב. גם בלילות שמתעוררת חוזרת תוך זמן קצר לישון עד הבוקר.